Karjera

Tavo šios dienos darbas yra tavo rytdienos pakilimo durų raktas.

,,Dzūkijos būstas”– tai vieta dirbti, išmokti ir tobulėti savo profesinėje plotmėje. Labiausiai už viską mes vertiname žmones, todėl visada skatiname atsakingus, darbščius darbuotojus ir pažadame, kad čia surasite daugiau nei darbo vietą – jūs prisidėsite prie žmonių gerbūvio kūrimo.

Profesionali ir motyvuota komanda yra sėkmingos partnerystės su klientais ir verslo pagrindas, tad nuolat ieškome patyrusių ir jaunatviškai veržlių profesionalų: inžinierių, energetikų, pastatų ūkio administratorių-vadybininkų, elektrikų, santechnikų.
Darbuotojams suteikiame ne tik visas socialines garantijas, bet ir karjeros, profesinio tobulėjimo galimybes.

 

Kodėl dirbti „Dzūkijos būstas”?

Mūsų didžiausia vertybė - orientavimasis į klientus, kokybiškas paslaugas  ir patikimi bei atsakingi darbuotojai. Teikiame didelę reikšmę mūsų darbuotojų tobulėjimui ir jų augimui, kvalifikacijos kėlimui. Investuojame į jų mokymąsi ir sudarome palankias sąlygas kopti karjeros laiptais įmonės viduje.

 

Praktika įmonėje

 Kasmet stengiamės suteikti galimybių pažinti įmonės veiklą ir pagilinti profesines žinias jauniems specialistams. Ypač kviečiame paskutinių kursų inžinerijos , energetikos , vadybos studentus, profesinio rengimo centrų moksleivius  stažuotis ar atlikti profesinę praktiką mūsų įmonėje. Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu:  info@dzukijosbustas.lt

 

Studentų, atlikusių praktiką „Dzūkijos būstas “, atsiliepimai:

Domas: „Labai patiko kolektyvas. Darbuotojai draugiški, linkę paaiškinti.“
Vaidas: „ Geros darbo sąlygos, puikus kolektyvas. Išmokau tikrai nemažai“
Julius: „Atlikau praktiką „Dzūkijos būstas “.Susipažinau praktiškai su visais santechnikos darbais. Labai padėjo, paaiškino kartu dirbantys meistrai. Jaučiau palaikymą. Tikrai pagilinau žinias, gautas profesinio rengimo mokykloje.

.