Apie mus

Misija: 

Esame tam, kad sąžiningai suteiktume kokybiškas, profesionalias ir savalaikes daugiabučių namų administravimo ir priežiūros paslaugas.

Vizija: 

Aukščiausios kokybės paslaugas teikianti įmonė, subūrusi profesionalius specialistus.

Vertybės:

Atsakingumas: Bendrovės darbuotojai sąžiningai vykdo savo pareigas, prisiimdami visišką atsakomybę už savo veiklos rezultatus. Įmonė jaučia būtinybę atsakyti už savo pareigas ir įsipareigojimus, ieško problemos sprendimo variantų, atsako už savo pasirinkimą bei sąžiningai laikosi duoto žodžio.

Paslaugų kvalifikuotumas ir profesionalumas: Bendrovės darbuotojai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, tinkamai ir laiku vykdo įsipareigojimus. Deramai atstovauja savo klientus savivaldos institucijose, teismuose, kitose organizacijose. Įmonės darbuotojai, atsakingi bei kvalifikuoti vadovai bei profesionalūs, ilgą darbo patirtį turintys darbininkai. Įmonėje vykdomas nuolatinis profesinių kompetencijų tobulinimas.

Komunikabilumas: Esame atviri bendradarbiavimui, įsiklausome į savo klientų pageidavimus bei lūkesčius. Įmonės darbuotojai ir klientai suvokiami kaip bendra, tvirta ir nedaloma komanda, galinti įgyvendinti iškeltus tikslus bei pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Veiklos skaidrumas: Įmonės komandos veikla pasižymi atvirumu, skaidrumu bei viešumu. Atskaitingumas klientams- vienas iš įmonės prioritetų.

Iniciatyvumas ir veiklumas: Iniciatyvūs, veiklūs, darbštūs- mūsų šūkis. Bendrovės komanda nuolat pasirengusi aktyviai veiklai, problemų sprendimams, drąsiai priima naujus iššūkius ir pokyčius.

.